aboutus

Liling Zen Ceramic Co., Ltd

Liling Zen Ceramic Co., Ltd Liling Zen Ceramic Co., Ltd Liling Zen Ceramic Co., Ltd Liling Zen Ceramic Co., Ltd Liling Zen Ceramic Co., Ltd
1 2 3 4 5
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: ZEN
No. Çalışanları: 301~500
Yıllık satış: 10000000-20000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

Liling zen seramik Co, Ltd 2007 yılında kurulmuş, yüksek kaliteli seramik sofra ürünleri üretimi ve satışı ile uğraşmaktadır, "Dış Ticaret Haklarına Sahip İşletmeler İçin Onay Sertifikasına" sahiptir, bu konuda on yıllık çabadan sonra büyük ölçeklere ve ileri teknolojilere sahiptir. Endüstri, "mükemmel kalite, daha iyi hizmet" ilkesinde ısrar ediyor, ISO9001 açısından yönetim ve kalite kontrolünü geliştiriyor.

Ana ürünler her türlü seramik kupa ve yemek takımı, tabak, kase vb. Kapsamaktadır. Tüm dünyadaki müşterilere hizmet sunmak için kendi tasarım ekibimiz var, günlük çıktı 90000'den fazla.

Bu arada araştırma ve geliştirmeye odaklanıyor, kaliteyi iyileştirmeye ve müşteri için maliyet tasarrufu yapmaya devam ediyor, değer hedefimizdir. Yakın gelecekte sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Geçmiş

Şirketin üretim tesisi, en entegre seramik endüstrisi zincirinin, yaratıcı tasarımcıların ve deneyimli işçilerin bir araya geldiği, tarihsel olarak ünlü "Seramik Şehri" - Liling Şehri'nde yer almaktadır.

Hizmet

Liling zen Ceramic Co., Ltd, tüketici seramik ürünlerinin tasarımı, üretimi ve pazarlamasında uzmanlaşmış yenilikçi bir porselen üreticisidir: Seramik kupa, kase, tabak, sofra takımı, emaye kupa, vb.

Ekibimiz

Şirket, toplam 300-500 kişi ile en eksiksiz seramik endüstrisi zincirine, yaratıcı tasarımcılara ve deneyimli işçilere sahiptir.

İletişim bilgileri